Rusça Eğitimlerimiz Devam Ediyor

//Rusça Eğitimlerimiz Devam Ediyor

Rusça Eğitimlerimiz Devam Ediyor.

Türk ve Rus eğitmenlerimiz eşliğinde ister Türkçeden Rusçaya – Rusçadan Türkçeye, ister İngilizceden Rusçaya – Rusçadan İngilizceye gerçekleştirilen programlarımız ile Rusça öğrenin.

Rusça denince akıllara gelen ilk soru “ Rusça öğrenmek zor mu?”. Böyle bir yaklaşım genelde Rusçanın alfabesinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Birçoğu alfabeyi öğrenmeyi zor bir basamak olarak görmekte ve Rusçayı “zor” olarak nitelendirmektedir. Alfabeyi öğrenip Rusça kelimeleri normal düzeyde okumaya başlamanız günlük yarım saatlik çalışma ile aslında çok kısa sürede aşılabilecek bir mesele.
Başka bir yabancı dil biliyor musunuz? Mesela İngilizce? İngilizce ikinci bir yabancı dil öğrenmek için mükemmel bir araçtır. Günümüzde Türkçe kaynaklar kısıtlıdır ama İngilizce kaynaklar oldukça fazla ve çeşitlidir. Çorbaya kaşıkla değil kepçeyle dalabileceksiniz. Diğer yandan başka bir dil bilmek yeni öğrendiğiniz bir kelimeyi akılda tutmanızı kolaylaştıracaktır.

Daha fazla detay ve ücret bilgisi için kurumumuzu +90 (216) 389 89 05 hattımızdan arayın ya da ofisimizi ziyaret edin.

Bir yorum

  1. Sema yıldız 11:58 pm de Mayıs 25, 2018 - Yanıtla

    Merhaba ben ruscadan nefret ediyorum esim rus annesiyle esim yuzunden dilden nefret ediyorum ama ogrenmem gerekiyor birazda olsa..

    Sizce mumkunmu ? Temmuz eylul arasi bana prgram ve ucret yazarmsnz? Normalde amerikada yasiyorum ve issizim. Sznle daha oncede gorusmustum ing icin ama olmamistixx

Siz de fikrinizi belirtin