Uzman Kadro ile Almanca Aile Birleşimi

//Uzman Kadro ile Almanca Aile Birleşimi

Uzman Kadro ile Almanca Aile Birleşimi
Avrupa Dil Portfolyosu A1 Seviyesi Nedir?
Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch A1, 2007 yılından bu yana Goethe Institut tarafından yetişkinler için yapılan Almanca sınavıdır. Adayın çok basit düzeyde Almanca bilgisini ölçen bu sınav, Avrupa Dil Portfolyosu’ ndaki (Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen (GER) für Sprachen) 6 dil düzeyi (A1-A2-B1-B2-C1-C2) yetkinlik derecelendirmesinin birinci basamağına (A1) denk gelir.
Almanca A1 Aile Birleşimi Sınavı Neden Gerekli?

Almanca A1 Aile Birleşimi sınavından (ein Sprachnachweis zum Ehegattennachzug) en az 60 ve üstü puan aldığınız takdirde başarılı sayılıp sertifika almaya hak kazanırsınız. Bu sayede Almanya’da oturum izni alıp yaşayabilme hakkını elde etmiş olursunuz.
Aile Birleşimi Sınavına yönelik hazırlanıp Almanca öğrenirken….

  • Karşınızdaki kişiler yavaş ve anlaşılır bir biçimde konuşurlarsa, onlarla basit düzeyde iletişim kurabilirsiniz.
  • Günlük yaşamda sık sık kullanılan ifadeleri ve basit cümleleri anlayıp kullanabilirsiniz. (Örn. Kendiniz ve ailenizle, alışveriş, iş, yakın çevrenizle ilgili bilgiler)
  • Kendinizi ve başkalarını tanıtabilir, başka kişilere durumlarıyla ilgili (Örn. Nerede oturdukları, kimleri tanıdıkları ya da nelere sahip oldukları) sorular yöneltebilir ve bu tür sorulara cevap verebilirsiniz.

Daha fazla detay ve ücret bilgisi için kurumumuzu +90 (216) 389 89 05 hattımızdan arayın ya da ofisimizi ziyaret edin.

Siz de fikrinizi belirtin